Autor Wątek: E-petek  (Przeczytany 1299 razy)

Anioł Pana

  • Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
E-petek
« dnia: Luty 05, 2013, 19:53:01 »
Opis.

Anioł Pana

  • Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: E-petek
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2013, 20:20:13 »
Cześć, przeczytałem sporo poimii nt. e-petka, z moich obserwacji i z mojego doświadczenia podpisuję się pod tym, nie palę już ponad miesiąc "śmierdzieli" z jakimiś małymi buszkami tego syfu, warto, naprawdę warto:
bateria pod wpływem zaciągnięcia e-palacza zostaje uruchomiona i rozgrzewa atomizer, który odparowuje płyn z nikotyną z wkładu prosto do płuc.
przy tym końcówka baterii zaświeca się na pomarańczowo, co daje wrażenie żarzenia się.
zamiast kłębów dymu wciągasz i wydychasz kłęby pary, która ze szkodliwych substancji zawiera tylko nikotynę (jak np. gumy nicorette).
tyle.W zależności od wybranego płynu, jak tytoń, wanilia, kawa, arbuz, czy wiśnia,smaków jest multum.
dobry e-fajek "dymi" lepiej niż prawdziwy.

Anioł Pana

  • Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: E-petek
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 05, 2013, 20:23:04 »
Jeśli chodzi o mnie to mam innego ego 3 crystal 2 to new edition na górze cytat zaraz sprawdzę.

Anioł Pana

  • Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: E-petek
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 05, 2013, 20:31:38 »
"zamiast kłębów dymu wciągasz i wydychasz kłęby pary, która ze szkodliwych substancji zawiera tylko nikotynę (jak np. gumy nicorette)." O kawie i alko nic nie wspomnę. Dyplomata :)

Anioł Pana

  • Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: E-petek
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2013, 22:53:13 »
Nie polecam arbuza ten skoncentrowany, z liqueena podchodzi mi z owocowych kiwi, cytryna, ta ponoć popularna wiśnia, chyba przereklamowana, z tytoniowych to te natural, usa, milda mi ostatnio podchodzą, te niby marlboro fajne, papierosowe, sahara taka sobie. Gentelmeny niczego sobie. Ale te owocowe to lubię przejarać tytoniowymi soczkami.

Anioł Pana

  • Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: E-petek
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 12, 2013, 20:29:53 »
Te e-petki to fajna sprawa.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
milosnicywalki wild-heart exoticsavanna speedwaylm proskills