Autor Wątek: Plan  (Przeczytany 1537 razy)

Anioł Pana

  • Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Plan
« dnia: Luty 06, 2013, 22:07:50 »
Na dłuższą metę plan mam taki: proszę Rufiego o pomoc i będzie Paradyż Polska i Da Grasso. Za rok :)

Anioł Pana

  • Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: Plan
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2013, 22:12:35 »
Hehehe...i inne. Ma łeb jak sklep. Fajny jest Rufi, spoko Gość. Wspominki.

Anioł Piekieł

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Plan
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2013, 12:46:08 »
Sam Rufi nie pomoże. Trzeba będzie Admina zmienić, albo chociaż sprowadzić go na ziemię. Ale życzę tego z całego serca. Boję się, że tylko my dwaj tu zagościmy na dłużej i na siebie będziemy skazani. Nie liczę żeby ktoś "normalny" tu się zalogował :/ Niech zatem Anioł Twój i mój będą z nami ;)

Anioł Pana

  • Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: Plan
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2013, 23:04:00 »
Udzielam Tobie Bożego Błogosławieństwa, w imieniu Mateczki Ukochanej, udzielam Tobie sakramentu bierzmowania, (Jeśli go nie masz, imię wymyśl, tylko normalne), ja niegodny sługa Pani, udzielam Tobie bierzmowania, w imieniu Mateczki Ukochanej, gorąco proszę abyś udzieliła bierzmowania temu Userowi, w Twoim i przez wzgląd na Ciebie Mateczko i na Twój/Mój Różaniec. Bierzmuję Cię czy chcesz czy nie. Może się w dokumentach zgadza. W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

Anioł Pana

  • Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: Plan
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2013, 23:08:48 »
Chrzestna była? :)
Co dostałeś? :)

Anioł Pana

  • Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: Plan
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 08, 2013, 23:13:02 »
To nie jest docelowe forum, substytut, na bazie tego, rozwija się, to jest szkic Wielkiego Planu, hihi, z czasem, nie od razu Rzym zbudowano, Admin bez znaczenia, jest na ziemi, z głową w chmurach :), na ziemi, przecież mogę mieć dwa konta, są różne rozwiązania ale Obraz zostaje, Anioł Pana zostaje, bez dyskusji :) Mój Skarb, Droga, Prawda i Życie. Generalnie to pod Archanioła podlegam, Wszystkich Zna, Siłę to ładną, duszę przytrzyma, jak zgon zaliczyłem przed Obrazem, duszy przypilnował w walce z szatanem, gnoja też trzymał, zabawa, wiem że to brzmi śmiesznie, temat na dłuższą rozmowę. Bierzmowany Jesteś, nie ma za co :)

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
everyone smallskill splemhappyhorse off-road4x4wiki osiedleradosne